Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Dziś po dwumiesięcznej przerwie z aktualizacjami powracamy z paczką kolejnych usprawnień, które umilą czas spędzony w naszym serwisie.

2011-11-02

top.pngCzęść usprawnień polegała na zoptymalizowaniu kodu, tak aby serwis działał szybciej. Mamy nadzieję że jest to zauważalna dla Was zmiana.

Wyszukiwarka

Pewnie wszyscy już pewnie zdążyli się zorientować, że po prawej stronie pod bloczkami ze statystykami pojawiło się pole, w które możemy wpisać słowo lub wyrażenie. Widnieje w nim również podpowiedź "szukaj gołębia...", otóż ta wyszukiwarka wyszukuje słowo lub wyrażenie które wpisaliśmy w opisie gołębia, czy to w komentarzu, czy to w nazwie.
Warto zwrócić uwagę na fakt iż wyszukiwarka wyszukuje wyrażenia: zaczynające się, zawierające lub kończące się.

Kolejnym usprawnieniem, które pozwoli zaoszczędzić czas na liczeniu gołębi, jest ilość gołębi w danym gołębniku, która jest wyświetlana w podglądzie gołębnika

Do bloczków statystyk z lewej strony dołączył kolejny bloczek. Jest w nim wyświetlana ilość gołębi jaką posiadamy w archiwum.

Dziękuję bardzo za wszystkie propozycje usprawnień strony. Może niewiele osób zdaję sobie z tego sprawę, ale znaczącą część tych usprawnień, udogodnień proponują użytkownicy naszego serwisu za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Zachęcam wszystkich do rejestracji w serwisie.

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku