Skip Navigation LinksStrona Główna > Możliwości

Serwis Twojgolebnik.pl narodził się z pasji do hodowania gołębi, adresowany do hodowców i miłośników gołębi ozdobnych oraz pocztowych. Zawarte w nim wszelkie treści, baza wiedzy (FAQ), możliwości swobodnej wymiany myśli społeczności hodowców gołębi, nieustanie aktualizowane moduły, mają na celu rozwijać wiedzę o gołębiach oraz zaszczepić w innych chęci posiadania własnego gołębnika.

TwojGolebnik.pl pozwala łączyć w pary gołębie, tworzyć specjalne listy gołębi,
a także - co najważniejsze, księgować całą hodowlę gołębi.

Poniżej, po krótce przedstawię wybrane funkcjonalności serwisu TwojGolebnik.pl:

Własne gołębniki oraz listy gołębi

Serwis TwojGolebnik.pl pozwala na łatwe tworzenie wirtualnych gołębników, w których możemy odzwierciedlić stan rzeczywistych gołębników. Nie ma ograniczeń w ilościach tworzonych gołębników, możesz posiadać dowolną ilość gołębników. Oprócz tworzenia gołębników, możesz założyć własne listy gołębi, np. gołębie na sprzedaż lub mamki.

Lista gołębników w serwisie TwojGolebnik.pl
Panel podglądu gołębia

Panel podglądu gołębia

Podgląd gołębia jest jedną z podstawowych funkcjonalności serwisu TwojGolebnik.pl. Ten panel umożliwia użytkownikowi zdobyć jak najwięcej istotnych informacji o danym gołębiu,
takich jak np. choroby, data wykłucia, dane o rodzicach. Ponadto istnieje możliwość dodania zdjęcia gołębia, jeśli oczywiście hodowca owe posiada.

Drzewo genealogiczne

Jest to bardzo przydatna funkcjonalność, zwłaszcza przy parowaniu gołębi. Możemy w łatwy i przyjemny sposób dla oka sprawdzić, kim byli oraz jakie cechy mieli rodzice, czy dziadkowie gołębi. Już nie trzeba się wczytywać w ręcznie napisane rodowody, wystarczą tylko dwa kliknięcia! Drzewo genealogiczne znajduję się w panelu podglądowym gołębia.

Drzewo genealogiczne gołęba

Lista gołębi oraz par

Podstawowa funkcjonalność serwisu, dzięki której możemy zobaczyć całą listę gołębi. Pozwala nam na sortowanie gołębi, a także na wybór gołębi z danego gołębnika.

Lista gołębi
Stan hodowli

Stan naszej hodowli

Kolejna funkcja serwisu, za pomocą której, w szybki i prosty sposób możemy mieć wgląd do stanu naszej hodowli. Te cztery, jakże przydatne kwadraciki widoczne są w całym serwisie, po uprzednim zalogowaniu się.

Inne funkcjonalności

Serwis wyposażony jest w dziesiątki innych funkcjonalności, takich jak np. choroby gołębi, powiadomienia. Aby w pełni przekonać się o opisywanych przeze mnie funkcjonalnościach,
należy zalogować się do serwisu.

Zyskasz wiele cennych informacji, nie wydając ani grosza

Mnóstwo funkcjonalności, i to w dodatku kompletnie za darmo! Serwis na bieżąco jest aktualizowany i rozbudowywany o kolejne, cenne moduły. Serwis ten jest przeznaczony głównie dla hodowców gołębi ozdobnych, chociaż mam nadzieję, że hodowcy gołębi pocztowych również nim nie pogardzą i znajdą tutaj coś ciekawego dla siebie.

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku