Zbliża się pełna wers...

Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Od dłuższego czasu, raz po raz, ktoś pyta mnie kiedy wydamy aktualizację serwisu do pełnej wersji. Otóż pełna wersja serwisu TwojGolebnik.pl zbliża się wielkimi krokami.

2011-11-28

Serwis działa już prawie pół roku w wersji beta, czyli testowej. Czas powoli przymierzyć się do wersje pełnej, a co za tym idzie kolejnymi zmianami, które usprawnią jeszcze bardziej działanie serwisu.

Mamy kilka nowatorskich pomysłów jeśli chodzi o wygląd strony głównej, ale nie będę teraz nic zdradzać, żeby nie zapeszyć :) Kolorystyka serwisu na pewno nie ulegnie zmianie. Jednym z modułów jakie dodamy, będzie potrafił obliczyć nam koszty związane z hodowlą gołębi.

Już dziś zaczęliśmy zmiany, spostrzegawczy już pewnie zauważyli notatki.png tą ikonkę w panelu, dla tych którzy jeszcze jej nie zauważyli, znajduje się ona pod awatarem w lewej kolumnie. Ale do czego ona służy? Jest to nic innego jak poczciwy "kajecik", ale w wersji elektronicznej, a do czego służy "kajecik" to już chyba nie muszę tłumaczyć, bo prawie każdy kto hodował, hoduje gołębie kiedyś miał z nim do czynienia.

Jak więc widać serwis się rozrasta, już teraz możemy liczyć kilkutysięczne odsłony podstron. Wracając do tematu tej aktualności, aktualizacja serwisu do pełnej wersji powinna nastąpić już niedługo, myślę że w nowy rok będziemy już się mogli cieszyć pełną wersją TwojGolebnik.pl. Na pewno ta aktualizacja umili czas, który spędzicie w serwisie.

Serdecznie zapraszam nieprzekonanych do serwisu, aby się zarejestrowali i doświadczyli tych wszystkich modułów, które specjalnie dla Was stworzyliśmy.

Pamiętajcie to nic nie kosztuje!

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku