Pełna wersja serwisu ...

Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Długo oczekiwana wersja wreszcie ujrzała światło dziennie. Jeszcze bardziej ułatwi nam hodowlę jak i samo księgowanie jej. Oczywiście wszystko w dalszym ciągu za darmo.

2012-03-08

Pełna wersja serwisu przyniosła nam wiele zmian, część widocznych jak i funkcjonalnych zmian. Żeby nie owijać w bawełnę napiszę co takiego zostało zrobione.

Nowa wygląd strony głównej

[%1strona_glowna.png%]Strona ta jest o wiele bardziej przystępniejsza, zawiera więcej istotnych informacji.
Zrezygnowaliśmy z okna do logowania w centralnej cześci, za to mamy mniejsze, zgrabniejsze pole do logowania w górnej części każdej strony.[%2logowanie.png%]

Nowy wygląd menu

[%3menu.png%]Nowa wersja to i nowe menu. Aktualna wersja menu jest bardziej intuicyjna. Elementy są przyporządkowane do kategorii: Gołębie, Gołębnik, Pary, Narzędzia, Dodatki, Profil

Przyjemniejsze przeglądanie list gołębi

[%4podglad_listy.png%]Wcześniej trzeba było kliknąć Zobacz Więcej, aby zobaczyć zdjęcia gołębia, które w niektórych momentach jest potrzebne aby zidentyfikować gołębia. Teraz można to sprawdzić znacznie szybciej: po najechaniu na numer obrączki na liście gołębi pokazuje nam się zdjęcie wybranego gołębia.

Znaczniki

[%5znacznik.png%]Kolejną rzecz, które dodaliśmy to znaczniki. O tą funkcjonalność chyba było najwięcej pytań. Co to robi i po co to jest nie muszę tłumaczyć, ponieważ jest rzecz naturalna dla każdego hodowcy.

Kalkulator parowania

[%6kalkulator.png%]Jest to pierwsze narzędzie, które ułatwią nam wyliczenia kiedy młode się wyklują lub kiedy wyjdą z gniazda.

Oraz wiele innych...

Wiele innych funkcjonalności, między innymi: ulepszona wyszukiwarka - w tym momencie szuka po dowolnym słowie, nie tak jak wcześniej po dokładnym dopasowaniu w skutek czego nie zawsze udawało nam się znaleźć tego gołębia, którego szukaliśmy. Usuwania wszystkich par - pomaga nam w tym, gdy często mieszamy pary, przeparowywujemy je, aby nie klikać X razy, wystarczy raz kliknąć. Przycisk znajduję się pod listą par po prawej stronie.

Mam nadzieje że serwis o wiele lepiej spełnia wasze wymagania. Chcemy by dzięki wprowadzonym zmianom, serwis stał się najważniejszym narzędziem do księgowania hodowli Twoich gołębi. Jeśli masz jakieś propozycję, uwagi lub zauważyłeś błąd, nie czekaj! Zgłoś to do nas

Serdecznie zapraszam do korzystania z serwisu.

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku