Albumy gołębi - nowa ...

Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Dziś prezentujemy coraz szerszemu gronu użytkowników naszego portalu nową funkcjonalność Albumy. Zachęcam do przeczytania tego artykułu.

2012-06-17

Czerwiec się kończy, więc pewnie każdy z nas chciałby się pochwalić swoim dorobkiem tego sezonu mimo iż jeszcze się nie zakończył.

Chce dodać album, jak to zrobić?

  1. Pierwszą sprawą jaką trzeba spełnić jest to utworzenia konta w naszym serwisie, co jest bardzo proste, instrukcje jak tego dokonać można znaleźć pod tym linkiem
  2. Kolejną sprawą jakiej trzeba podołać jest dodanie gołębi.
  3. Gdy już to zrobimy przechodzimy do zakładki Narzędzia > Mój album, możemy tam zmienić ustawienia takie jak: Czy nasz album ma się pokazywać, czy ma być widoczny nasz email oraz możemy ustawić krótki opis naszego albumu. Aby nasz album się utworzył należy zaznaczyć opcje "Udostępnij album" oraz zapisać.
  4. Nasz album ukazał się już na liście albumów. Jednak nie ma w nim żadnych gołębi. Dodać gołębia do albumu można w bardzo szybki i prosty sposób. Należy przejść do zakładki Gołębie > Lista Gołębi > Wybrać odpowiedniego gołębia > oraz kliknąć w "Dodaj do albumu", który to link znajduję się pod przyciskami Edytuj oraz Usuń.

W ten oto prosty i przyjemny sposób dodaliśmy własny album, teraz możesz się nim pochwalić innym osobom, ponieważ jest on widoczny publicznie.
Dzięki temu możesz pozyskiwać klientów na swoje gołąbki oraz zyskać uznanie wśród innych hodowców gołębi.

Pamiętaj, aby dodać prawdziwe zdjęcie gołębia. Upewnij się że masz prawa autorskie, aby wyświetlać zdjęcia, wszelkie niejasności proszę zgłaszać.

Pamiętaj, serwis TwojGolebnik.pl jest darmowy!. Co oznacza iż możesz dodać swój własny album z własnymi zdjęciami gołębi bez nakładów finansowych w przeciągu kilku minut. Pochwal się swoimi gołębiami!
Jeśli masz jakąś propozycję, uwagi lub zauważyłeś błąd, nie czekaj! Zgłoś to do nas

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku