Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Hodować gołębie można prawie w każdych warunkach. Każdy hodowca ma swój własny gołębnik. Można by powiedzieć ile hodowców tyle gołębników. Dlatego warto mieć wpływ na to jak on wygląda.

2013-09-09

TwojGolebnik.pl liczy sobie 2 lata, tak więc czas na odświeżenie funkcjonalności oraz przebudowa serwisu. Przez te dwa lata dodaliśmy kilka pomocnych możliwości, między innymi albumy, z których korzysta coraz więcej hodowców dzieląc się swoim dorobkiem hodowlanym, archiwum gołębi dzięki któremu żaden gołąb nam nie zniknie. Ostatnio dodaliśmy prostą listę potomków właśnie wyświetlanego gołębia, co mile zaskoczyło niektórych użytkowników.

Mamy plany co do przyszłych użytecznych możliwości serwisu, jednakże ukażą się one dopiero wraz z odświeżoną wersją serwisu. 

Tak więc zbuduj swój gołębnik

Dlatego zwracamy się do Was Hodowcy, abyście wsparli nas swoją wiedzą. Jakich funkcji Wam brakuje, co byście zmienili, czy może wygląd serwisu Was nie pasuje? Bardzo liczymy na Wasze emaile z propozycjami zmian. Każdy taki email rozpatrzymy oraz na każdy odpiszemy. Wszystkie propozycje/pytania prosimy kierować na adres redakcja@twojgolebnik.pl

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku