Skip Navigation LinksStrona Główna > Blog > Aktualność

Na początku padły słowa: '... będziemy rozwijać serwis ...' i słowo czynem się stało. Czas na zaprezentowanie nowych możliwości. Zapraszam do przeczytania tej aktualności.

2011-08-23

Tak jak jest napisane powyżej dziś wprowadziliśmy nową możliwość oraz poprawiliśmy niedogodności, które uprzykrzały życie.

leg.jpgPierwszą rzeczą jaką zrobiliśmy, którą już pewnie każdy z Was widział jest dodanie możliwości usunięcia lęgu wybranej pary. Wcześniej, aby usunąć dany lęg trzeba było usunąć parę, teraz wystarczy jedno kliknięcie i wybrany lęg mamy usunięty

Nie masz już tego gołębia? Chciałbyś go zatrzymać w wirtualnym gołębniku?

Kolejna możliwość Ci w tym pomoże, nazwaliśmy ją archiwum gołębi. Pomoże nam przechowywać dane gołębia, którego już nie posiadamy, bez konieczności usuwania go.

Jak to działa?

dodajarchiwum.jpgDziałanie jest bardzo proste, jednym kliknięciem możemy dodać gołębia do archiwum, oraz usunąć z niego gołębia. Link do tego znajduję się w panelu podglądowym gołębia, pod informacjami na temat wybranego gołębia.

"Dobra, dodałem gołębie do archiwum, jak mogę do nich zajrzeć?"

Aby trafić do archiwum gołębi należy przejść do zakładki Lista gołębi tam w prawym górnym rogu pod zakładkami mamy odnośnik "Archiwum gołębi", tak jak widać na załączonym obrazku

archiwumgolebi.jpgMam nadzieje że te możliwości umilą Wam czas spędzony w serwisie. Zapraszam jeszcze raz bardzo serdecznie do testów, prosimy o zgłaszanie występujących błędów na adres e-mail: twojgolebnik@gmail.com.

Copyright © TwojGolebnik.pl

Wykonanie Twórcy serwisu

TwojGolebnik.pl na Facebooku